שבת, 23 פברואר 2013 22:01

דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה סיון יחיאלי

 

כפר ורדים, הוא מן היישובים המובילים בארץ בתחומי איכות-החיים ואיכות-הסביבה.

חזון כפר ורדים הוא חזון של מצוינות. זהו חזון עימו כולנו מזדהים ושואפים להגשימו. זהו חזון המתאים לאופיו של הכפר, לסגולותיו ויתרונותיו ובעיקר לאיכות תושביו. התרבות אותה אני מממש במועצה המקומית בכפר-ורדים, היא של השגת יעדים, תוך יוזמה, יצירתיות ועבודה קשה אשר יביאו לתנופה של פיתוח ועשייה. כפי שלמדנו מסטף ורטהיימר, הוגה הכפר ומקימו, אנו יודעים כי את המציאות ניתן לשנות לטובה. אך זה מחייב עשייה.

 

מצוינות בחינוך

חינוך מעולה הוא המפתח בהא הידיעה לאיכות חיים. הדגש על חינוך איכותי וערכי - מקובל בכפר ורדים בצורה גורפת כאחד ממרכבי העשייה החשובים ביותר - והוא גם יקר לליבי באופן מיוחד. לאור זאת אני שם דגש מיוחד על טיפוחו ופיתוחו של החינוך בכפר.

אנו בשלבי השלמת בנית תפיסה חינוכית הוליסטית ברורה והגברת התיאום ושת"פ בין המוסדות והגופים השונים (בתי הספר, הגנים, החוגים, הנוער, הצופים וקבוצות הספורט).

 

מצוינות בתרבות ובחיי קהילה

חיי תרבות, הספורט וקהילה עשירים הינם ערכים מוספים שיישוב מוצלח יכול להעניק לתושביו. בכפר ורדים קיימת פעילות ענפה ויוצאת דופן בתחומים אלו, אשר מתחילה החל מהגיל הרך עד גיל הזהב, ובנויה על מתנדבים רבים מסורים בקהילה.

 

פיתוח היישוב

לאחר תקופה לא קצרה, של הקפאה בשיווק מגרשים בישוב אנו מתקדמים לקראת התחלה מחודשת של פיתוח שכונות מגורים ואזור תעסוקה. אני מאמין כי פיתוח זה יצעיד את הישוב לפריחה.

 

בברכה,

 

סיון יחיאלי

ראש המועצה המקומית

כפר ורדים